Nasi najmłodsi uczniowie uczestniczyli w trzech niezwykłych dnia organizowanych w naszej szkole z okazji Dni Kultury i Nauki w SP110

Dzień 1. Dzień Teatru – Brzechwa Dzieciom

Któż nie pamięta najsłynniejszych wierszy wielkiego poety – Jana Brzechwy? Utwory, takie jak: "Entliczek, pętliczek", "Kaczka dziwaczka", "Leń", "Samochwała" czy "Na straganie", to jedne z najsłynniejszych wierszyków, które powinno poznać każde dziecko!

Nasi uczniowie doskonale o tym wiedzą. Wspierani muzyką, śpiewem, żywym aktorskim słowem, pantomimą i pomysłem  znakomicie zaprezentowali utwory Jana Brzechwy.

Dzień 2. Dzień Muzyki – czyli niezwykłe  klasowe hity w wykonaniu naszych uczniów.

Tam, gdzie kończą się słowa, zaczyna się muzyka … „Witajcie w naszej bajce” – hit numer 1

Dzień 3. Dzień Naukowy

Wpatrz się głęboko, głęboko w przyrodę, a wtedy wszystko lepiej zrozumiesz

Mobilne Planetarium to innowacyjne narzędzie edukacyjne, które w niesamowity sposób wprowadziło naszych uczniów w świat astronomii i kosmosu. Dzięki zaawansowanej technologii projekcji wyświetlania obrazu dookoła głowy, uczniowie mieli możliwość odkrywania tajemnic kosmicznych bez wychodzenia z budynku szkoły.

W imieniu edukacji wczesnoszkolnej

Izabela Radziszewska