UCHWAŁA NR XCIII/3075/2024

RADY MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY

z 11 stycznia 2024 r.

zmieniająca uchwałę w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół podstawowych

prowadzonych przez m.st. Warszawę oraz określenia granic ich obwodów od dnia 1 września 2019 roku 

 

 

Określa się obwód Szkoły Podstawowej nr 110 im. Kazimierza Jeżewskiego w Warszawie, ul.

Bohaterów 41:

Granice obwodu przebiegają:

od przecięcia przedłużenia osi ul. Brzozowy Zagajnik z linią kolejową wzdłuż prostej do przecięcia osi ul. Brzozowy Zagajnik z osią ul. Polnych Kwiatów, wzdłuż prostej do przecięcia osi ul. Insurekcji z osią ul. Lidzbarskiej, wzdłuż osi ul. Insurekcji do granicy dzielnicy Białołęka, wzdłuż granicy dzielnicy Białołęka do przecięcia z rowem melioracyjnym (pomiędzy budynkami Konturowa 16B i Kukuczki 28A), wzdłuż rowu melioracyjnego do przecięcia z osią ul. Kukuczki, wzdłuż osi ul. Kukuczki do przecięcia z osią ul. Konturowej, wzdłuż osi ul. Konturowej do przecięcia z osią ul. Szamocin, wzdłuż osi ul. Szamocin do przecięcia z osią ul. Stuletniej, wzdłuż osi ul. Stuletniej do przecięcia z osią ul. Wilkowieckiej, wzdłuż osi ul. Wilkowieckiej do przecięcia z rowem melioracyjnym pomiędzy budynkami Wilkowiecka 15, a Stuletnia 1A, rowem melioracyjnym do przecięcia z osią ul. Osieki, wzdłuż osi ul. Osieki do przecięcia z osią ul. Orneckiej, wzdłuż osi ul. Orneckiej do przecięcia z osią ul. Boreckiej, wzdłuż osi ul. Boreckiej do przecięcia z osią ul. Łosia, przedłużeniem osi ul. Łosia do przecięcia z linią kolejową, linią kolejową do przecięcia z Kanałem Żerańskim, Kanałem Żerańskim do przecięcia z linią kolejową, linią kolejową do przecięcia z przedłużeniem osi ul Brzozowy Zagajnik.

W skład obwodu wchodzą następujące ulice lub ich części:

ul. Ambaras; ul Arkony; ul. Bohaterów; ul. Borecka (nry nieparzyste; numery parzyste do 10); ul Celtów; ul. Cichy Zakątek; ul. Cieślewskich (nry nieparzyste od 55 do końca; nry parzyste od 96 do końca); ul. Ciupagi; ul. Cytadeli; ul. Czołowa; ul. Dylewska; ul. Dynamiczna; ul. Epopei; ul. Forsycji; ul. Gitarowa; ul. Guńki; ul. Insurekcji; ul. Jelonka; ul. Jeżowa; ul. W. Kaweckiej; ul. Kazuńska; ul. Konturowa; ul. Kosobudzka; ul. Koziołka; ul. Kupiecka; ul. Lemiesz; ul. Lubawska; ul. Łosia; ul. Majorki; ul. Marywilska (nry nieparzyste od 51 do końca; nry parzyste od 44 do końca); ul. Mazurska; ul. Michałówek; ul. L. Messal; ul. Miętowa; ul. Morwowa; ul. P. Negri; ul. Ołówkowa; ul. Operowa; ul. Ornecka (nry nieparzyste; nry parzyste od 100 do końca); ul. R. Palestera; ul. Parowozowa; ul. Perkusyjna; ul. Pionierów; ul. Piskląt; ul. Płytowa; ul. Pocztowa; ul. Polnych Kwiatów (nry nieparzyste do 9B; nry parzyste do 28A); ul. Poręby; ul. Przeździecka; ul. Sadkowska; ul. Sarenki; ul Sianokosów; ul. Smugowa (nry nieparzyste do 55; nry parzyste do 50C); ul. Spadkowa; ul. Stuletnia (nry nieparzyste); ul. Sygnałowa; ul. Szamocin (nry nieparzyste do 17; nry parzyste do 26Y); ul. Śpiewaków; ul. W. Tetmajera; ul. Uzdowska; ul. Waligóry; ul. Wałuszewska; ul. Werandowa; ul. Wikingów; ul. Wiolonczeli; ul. Wykrot; ul. Wyspiarska; ul. Zakręcona; ul. Zegarynki; ul. Zielony Zagajnik; ul. Ziołowa; ul. Złotych Dębów; ul. Zyndrama z Maszkowic; ul. Żyrardowska.