Drodzy uczniowie i rodzice, zapraszamy Was na pierwszą część bezpłatnego webinarium w ramach cyklu Akcja Rekrutacja 2024. W trakcie spotkania pokażemy Wam, jak korzystać z systemu elektronicznej rekrutacji - jak przeglądać oferty szkół, założyć konto i złożyć wniosek do szkół średnich. Wprowadzimy Was także w zasady i harmonogram rekrutacji na 2024 rok.

Czekamy na Was już 10 maja 2024 roku o godzinie 17.00. Link do wydarzenia podamy tego samego dnia na stronie Vulcan - rodzice i uczniowie

"Klimatyczna mapa szkół" to nowy projekt realizowany przez stołeczny ratusz, uczniowie sprawdzą tam ofertę 126 szkół ponadpodstawowych inną niż wszystkie dotąd. Zobaczą działania społeczności szkolnej, wyposażenie i dostępność placówki, aktywność społeczną, wszystko, co tworzy atmosferę w szkole. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Szanowni Państwo,

przygotowana dla Państwa prezentacja dotycząca egzaminu Egzamin_ósmoklasisty_2024, znajdują się w niej linki do stron informujących o egzaminie i rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Jeżeli potrzebujecie Państwo bardziej szczegółowych informacji dotyczących egzaminu, zachęcam do skorzystania ze strony internetowej Centralna Komisja Egzaminacyjna

Stres egzaminacyjny - materiały dla uczniów, rodziców i nauczycieli.

Agata Kaczyńska

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi wyboru szkoły ponadpodstawowej: Wybierz szkołę-Informator